V tomto kole ligy může debutovat Roma Hick

Římský trenér Francesco v rozhovoru s Patrikem Schichem může debutovat v tomto kole ligy a Nayingolan bude nepřítomen. Patrik Schick se letos v létě připojil k Římu ze Sampdorie, ale také nereprezentuje tým první vstup do soutěže. Di Francesco v proti spahrové předzápasové tiskové konferenci řekl: "Jsem rád, že pokračuje v účasti na tréninku a necítil bolest. Nejsem si jistý, jestli může hrát, budu ve hře před finále tréninku, abyste se rozhodli. "Dětské fotbalové dresy komplet, najdete všechny vaše dresy a oblíbenou volbu košile.

Nicméně, hezký uznání Nano English Golan nebude v této fotbalové hře nepřítomen, řekl: "NA Ying Golan nebude debutovat, kvůli nedávné účasti na fotbalové hře příliš, jeho svaly nějakou bolest, rozhodli jsme se, že tento týden hra dělá "Co se týče Perottiho, byl by dnes včera přijmout šek, ale je nepravděpodobné, že by to mělo být první." Pohledný mluvčí šampionů řekl: "Doufám, že se mistr může narodit v na jihu, ale může být na severu málo, Neapol má sílu vyhraje korunu, ale jen se soustředím na náš tým. "Dětský fotbalový dres As Roma, tyto košile mají prodyšnou látku, takže budou pro vás kopat fotbal, nebo jen k vašemu oblíbeným týmům, aby se rozveselili.


44letý di Francesco byl kdysi hlavními hráči římského polopenze a několikrát byl zvolen do italského národního týmu. 2012 jako trenér týmu Sassuolo, tým zázračně vyhrál šampionát Serie B, růže na Serie A League. Ale vzhledem k tomu, že síla týmu je omezená, Sassuolo dosáhl pouze čtyř vítězství. Produkt 17 bodů ukazuje třetí místo na třetím místě.Dětské fotbalové dresy s potiskem, a během sezóny celou cestu k podpoře týmu.