Reklamní a dostupnost

I když je vzat veškeré úsilí, aby všechny položky v obchodě jsou vždy na skladě, občas některé položky bude dočasně mimo dodávek.
 
Pokud položka není na skladě, na našich webových stránkách a my nemůžeme dostat nějakou další zboží, budeme obecně odstranit položky z prodeje. Nicméně, pokud tam je položka, kterou by obzvláště líbí, které nenajdete na našich stránkách, napište nám a dejte nám vědět podrobnosti o položku, kterou chcete koupit a my se budeme snažit, aby se pokusila získat ji pro vás.
 
I když se snažíme vyslat všechny položky v den objednávky, to nemusí být vždy možné, z následujících důvodů:
 
• Produkty mohou být na skladě, nebo k dispozici pouze pro pre-order v okamžiku objednání
• Kreditní karta Kontroly - občas je třeba provést dodatečná bezpečnostní kontroly na kreditních kartách
• košile s přídavným jménem, ​​číslování a odznaky z přidané mohou mít extra pár dní odeslání
 
Vezměte prosím na vědomí, že jakmile je jméno a číslo četa byly vytištěny na košili nemůžeme poskytnout vrácení peněz nebo výměnu košili i v případě, že hráč následně opouští četu nebo jeho číslo se mění během jeho kariéry, pokud košile je vadný.
 
Výrobky zobrazené na této webové stránce jsou jak je vidět. Reprodukce barev je tak přesná jako fotografické a výpočetní procesy umožní. Oficiální Paris Saint-Germain Online Store Asia Pacific nenese žádnou odpovědnost za odchylky v barvě nebo stylu vzhledem k nastavení na monitoru uživatele.
 
Vyhrazujeme si právo na změnu bez předchozího upozornění nebo předchozího varování, cen výrobků a podmínky prodeje.