Manchester City získal 11 ligových zápasů za sebou a vytvořil kl

Ve 13. kole hry v Premier League v roce 2017-2018 26. ledna poté, co Manchester City porazil družstvo Huddersfield s 2: 1, vyhrál vítězný ligový zápas ve výši 11, aby vytvořil klubový rekord a ve 8bodové pozici v pořadí Vést. Hra, Manchester City, vyhrála velmi obtížně, ale podle názoru manažera takový fotbalový zápas pomůže hráčovi růst: "Zkušenosti jsou dobré." Pokud chcete vyhrát šampionát, nemůžete vždy myslet na to, že vyhrajete velké skóre, pokud má druhá strana obranu 10 lidí, co se chcete přizpůsobit tomuto problému. "Jsme velmi hrdí na to, že jsme schopni nabídnout Dětské fotbalové dresy komplet online.

Po 13 kole League, Guardiola tým dosáhl 37 bodů, toto je také nejvyšší skóre Premier League do této fáze. Po neočekávaném vedení týmu Huddersfield Aguero dosáhl trest Sterlingovým vítězstvím a vyrovnal skóre. Šest minut před koncem hry, Stirling představil tradici, aby pomohl Manchesteru City dokončit zvrat. Po hře Pep Guardiola chválil Sterling. Řekl: "Sterling je stále velmi mladý a může se i nadále zlepšovat." Pomůžeme mu stát se lepším hráčem a jsme s jeho výkonem velmi spokojeni. "Nasaďte své hrdiny na oblečení Dětský fotbalový dres Manchester City a podpořte svůj tým po celou sezónu.
.
Toto vítězství v Manchesteru City skončilo v sezóně 11 zápasů, vyhrál Brighton, Bournemouth, Feyenoord, Watford, West Brom (Carling Cup), Chelsea, West Brom (League), Neapol, Leicester City a Huddersfield, plus minule 5-míle zamířil do Watfordu, Blue Moon vytvořil rekord anglického špičkového ligového týmu.Dětské fotbalové dresy s potiskem přizpůsobte své fotbalové apartmá s vaším oblíbeným hráčem.