Dortmund 17/18 sezóna domácí liga fotbalové dresy úvod

Borussia Dortmund domov Yellow Black mix se nemění, pouze barevné proužky se mění, 16/17 jsou svislé, vpředu je také nakloněný typ a tak dále. A 17/18 sezóna zpátky na horizontální žluté a černé pruhy, stojí za zmínku, že nová sezóna domů mix sponzor design, koncept barvy Gradient do čelní pruhy a rukávy na obou stranách, celkový vzhled fotbalové košile je velmi dobrý! Noste tričko Dětské fotbalové dresy komplet a celou sezónu podpořte svůj tým.

Verze ventilátoru technického standardu je DRY, prominentní hráčská verze je síla, nové fotbalové tričko má pocit o něco silnější než minulou sezónu, ale velmi texturované, tkanina Dortmund se v poslední sezóně cítí velmi tenká a měkká. 17/18 sezóna Dortmund se používá na sezónně vytištěné číslo, domácí černé tištěné číslo, jasná bílá čára je načrtnutá v prostřední ose čísel a žlutý trik je černý a žlutý efekt, který je přesně stejný jako spodní tým Angličtina.Dětský fotbalový dres Dortmund získá nejlepší slevy a nejlepší produkty.

Podívejme se na verzi domácího hráče! Největší rozdíl ve verzi hráče je hypertextový design, využívá sponzor ACTV Thermo-r technologie, umístěný v zádech a žebrach většiny třecí lišty, pomáhá hráčům hrát maximální energii. Takže od fanoušků každodenní nošení pocit že hráčská verze sponzora není nutně velmi pohodlná. Také v logu značky a odznaku je technologie tepelného reliéfu, více přizpůsobená a více texturovaná, zatímco verze fanoušků je stále pravidelným šitím na cestách. Na Dětské fotbalové dresy s potiskem a využijte naší profesionální tiskové služby, abychom získali jejich jména.